Další služby:

Analýza pleti

Pomocí speciálního přístroje zjistíme stav vaší pleti a rozpoznáme její problémová místa a to jak u žen, tak i u mužů. Po této analýze vám konzultantka doporučí cílené osobní řešení pro zlepšení jasu a vitality vaší pokožky. Analýzu je dobré opakovat po 6 a 12 týdnech k porovnání výsledků péče o pleť. Při tom preferujeme ucelenou řadu kosmetiky Artistry™, která patří mezi 5 nejprodávanějších a nejkvalitnějších kosmetických značek na světě. Je vhodná pro všechny druhy pleti a její používání je velmi snadné. Na výrobky kosmetiky Artistry™ je 100% záruka kvality a vaší spokojenosti. Pokud by přípravky nevyhovovaly, lze je do 3 měsíců vrátit proti nákupní ceně. Po uvedené době pravidelného používání značkové kosmetiky při následné analýze sami uvidíte rozdíl ve vzhledu vaší pleti.


V ceně 400-800 Kč je zahrnuta analýza pleti + 2 konzultace po 6 a 12 týdnech.

Objednávky přijímá:
Mgr. Hana Štěpánková,
tel.: +420 723 352 821,
e-mail:
web: http://www.zivio.cz

Zdravá výživa

Vaše zdraví je pod stálým útokem různých vlivů vnitřního i vnějšího prostředí organismu. K vyrovnání těchto vlivů obvykle nestačí látky přijímané klasickou potravou. Konzumace správně vyvážené stravy je jednou z nejlepších investic, kterou můžete učinit pro svůj dlouhodobý optimální zdravotní stav. Potravinové doplňky firmy Nutrilite™, jejichž základem jsou exkluzivní rostlinné koncentráty vypěstované pod přísnými standardy kontrolovaného ekologického zemědělství, mohou sehrát ve vaší výživě důležitou roli. Mohou být jak vhodným doplněním podpůrné léčby různých druhů onemocnění, tak dokáží doplnit denní potřebu biologicky aktivních látek ve vaší stravě a tím zlepšit a upevnit vaše zdraví. Přípravky jsou ve formě tobolek či tablet a to i žvýkacích, určených k rozkousání nebo rozpuštění v ústech, většinou obohacené příjemnou přírodní příchutí.


Informace:
Mgr. Hana Štěpánková,
tel.: +420 723 352 821,
e-mail:
web: http://www.zivio.cz

Zdravá voda

Voda je důležitá nejen proto, že nás udržuje naživu. Kvalitní voda může ve skutečnosti zlepšit vaše zdraví, vaši kondici i váš vzhled. S domácím vodním filtrem eSpring™ získáte kvalitní vodu z kohoutku, kterou potřebujete k udržení zdravého životního stylu. Jde o první domácí systém kombinující patentový uhlíkový filtr s technologií ultrafialového záření. Uhlíkový filtr odstraní z vody přes 140 zdraví škodlivých látek, ale potřebné minerály ponechá, UV záření deaktivuje mikroorganismy. Filtr postačí krýt průměrnou roční spotřebu vody šestičlenné rodiny. Patentovaný monitorovací systém určí za vás potřebu výměny filtru. Pokud nebudete s filtrem zcela spokojeni, máte 90 denní záruku vrácení peněz.


Cena za litr filtrované vody je v druhém roce provozu cca 1 Kč.

Informace:
Ing. Kamil Štěpánek,
tel.: +420 724 739 134,
e-mail:
web: http://vodnifiltr.cviceniprovsechny.cz


| Úvodní stránka | Cvičení | Nepřehlédněte | Kontakt | Názory a ohlasy | Facebook |


Na podrobnější dotazy Vám rádi odpovíme:
Dr. Štěpánková mobil: 737 141 507
Vaše dotazy, komentáře a návrhy zasílejte na: